Prima pagină » Magazin » Noctua NF-A12X25R PWM Computer case Fan 12 cm Beige Brown
Noctua NF-A12X25R PWM Computer case Fan 12 cm Beige Brown
26 în stoc
SKU:
CPS-104734
Categorie: Cooling - fans
Descriere
Technical Specifications
| 22.6 dB |
| Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Computer case |
| 2.34 mmH2O |
| 25 mm |
| 9 |
| Bronze, Beige |
| 0.2 m |
| 4-pin |
| 1 fan(s) |
| 12 V |
| 102.1 m³/h |
| 450 RPM |
| 1.68 W |
| 120 mm |
| 6 year(s) |
| 0.14 A |
| 120 mm |