Prima pagină » Magazin » Neomounts LFD-W1000 beslag – fikseret
Neomounts LFD-W1000 beslag – fikseret
5 în stoc
SKU:
CPS-106346
Categorie: Monitor brackets
Descriere
Technical Specifications
| 4.55 kg |
| 6.3 kg |
| Fixed |
| 2.54 m (100") |
| Black |
| 1115 mm |
| 40 mm |
| 415 mm |
| 25 kg |
| 180 mm |
| 600 x 300, 800 x 500, 900 x 600, 200 x 300, 600 x 200, 800 x 600 mm, 680 x 300, 500 x 500 mm, 400 x 200 mm, 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 600 x 600 mm, 300 x 300 mm, 800 x 400 mm, 500 x 400, 600 x 400 mm, 400 x 400 mm, 300 x 200 mm, 350 x 350, 600 x 500 mm, 200 x 400, 400 x 600, 800 x 200, 440 x 400 |
| 44 pc(s) |
| 430 mm |
| 152.4 cm (60") |
| 200 x 200 mm |
| 4 pc(s) |
| 125 kg |
| 25 kg |
| 1130 mm |
| 3.2 cm |
| 6.25 kg |
| 125 kg |
| Wall |
| Steel |
| 900 x 600 mm |