MONITOR LG LED 27” IPS 27G411A-B FHD UltraGear 120Hz (144Hz O/C)
20 în stoc
SKU: CPS-105380 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
Yes
Flat
1920 x 1080 pixels
50/60 Hz
No
250 cd/m²
690 mm
Matt
1.4
Black
178°
611.5 mm
100 – 240 V
452.4 mm
No
16.7 million colours
100 x 100 mm
0.3114 x 0.3114 mm
16:9
0.3 W
Yes
Full HD
430 mm
Box
178°
HDMI
5 ms
1
220 mm
68.5 cm
IPS
F
68.6 cm (27")
141 mm
2 year(s)
E
611.5 mm
G-SYNC Compatible
2.9 kg
Black
0.5 W
5.3 kg
99%
Edge LED
99%
Internal
1500:1
2.2
3.8 kg
Black Equalizer, Crosshair
20 kWh
LCD
1 ms
Gaming
22 kWh
82 ppi
38.5 mm
High Dynamic Range 10 (HDR10)
24 bit
A to G
1.8 m
Not supported
144 Hz
357.8 mm