Prima pagină » Magazin » MONITOR LG LED 27” IPS 27G411A-B FHD UltraGear 120Hz (144Hz O/C)
MONITOR LG LED 27” IPS 27G411A-B FHD UltraGear 120Hz (144Hz O/C)
20 în stoc
SKU:
CPS-105380
Categorie: LCD monitors
Descriere
Technical Specifications
| Yes |
| Flat |
| 1920 x 1080 pixels |
| 50/60 Hz |
| No |
| 250 cd/m² |
| 690 mm |
| Matt |
| Black |
| 178° |
| 611.5 mm |
| 100 – 240 V |
| 452.4 mm |
| No |
| 16.7 million colours |
| 100 x 100 mm |
| 0.3114 x 0.3114 mm |
| 0.3 W |
| Yes |
| Full HD |
| 430 mm |
| Box |
| 178° |
| HDMI |
| 5 ms |
| 1 |
| 220 mm |
| 68.5 cm |
| IPS |
| F |
| 68.6 cm (27") |
| 141 mm |
| 2 year(s) |
| E |
| 611.5 mm |
| G-SYNC Compatible |
| 2.9 kg |
| Black |
| 0.5 W |
| 5.3 kg |
| 99% |
| Edge LED |
| 99% |
| Internal |
| 3.8 kg |
| Black Equalizer, Crosshair |
| 20 kWh |
| LCD |
| 1 ms |
| Gaming |
| 22 kWh |
| 82 ppi |
| 38.5 mm |
| High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| 24 bit |
| A to G |
| 1.8 m |
| Not supported |
| 144 Hz |
| 357.8 mm |