Prima pagină » Magazin » LG QNED AI 55QNED70A6A 139.7 cm (55 ) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
LG QNED AI 55QNED70A6A 139.7 cm (55 ) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
17 în stoc
SKU:
CPS-111347
Categorie: LCD TVs
Descriere
Technical Specifications
| Yes |
| 300 x 300 mm |
| 1360 mm |
| Yes |
| 0.5 W |
| 1 |
| 4 |
| VP9, AV1, HEVC/H.265 |
| SimpLink |
| 4K Ultra HD |
| DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-S |
| QNED |
| 38 |
| Analog & digital |
| 139 cm |
| 2 |
| 235 mm |
| 772 mm |
| 100-240 V |
| Black |
| 142 mm |
| 1 |
| 2.0 channels |
| 139.7 cm (55") |
| 20 W |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Dolby Digital |
| 3 |
| 15.8 kg |
| No |
| webOS |
| 1236 mm |
| 11.6 kg |
| A2DP |
| Flat |
| 3840 x 2160 pixels |
| 50/60 Hz |
| 60 Hz |
| 845 mm |
| 2 |
| Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| 1236 mm |
| 8 day(s) |
| No |
| 112.4 cm |
| Filmmaker Mode, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| 67.9 mm |
| A to G |
| G |
| 105 kWh |
| Legs stand |
| 23.5 cm |
| 84 kWh |
| 718 mm |