LG 27BA550-B computer monitor 68.6 cm (27 ) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
159 în stoc
SKU:
CPS-105401
Categorie: LCD monitors
Descriere
Technical Specifications
| 15 cm |
| sRGB |
| GTG (Gray to Gray) |
| 0 – 45° |
| 5 ms |
| Yes |
| 68.6 cm (27") |
| 1920 x 1080 pixels |
| 50/60 Hz |
| 100 x 100 mm |
| Yes |
| 0.5 W |
| Black |
| Full HD |
| 100 Hz |
| No |
| Black |
| 100 – 240 V |
| 15 kWh |
| A to G |
| Flat |
| IPS |
| Business |
| 1 |
| D |
| 2 |
| 2 W |
| 1 |
| 99% |