Prima pagină » Magazin » IP Camera DAHUA IPC-HDBW2841R-ZAS-27135
IP Camera DAHUA IPC-HDBW2841R-ZAS-27135
5 în stoc
SKU:
CPS-104777
Categorie: Video cameras
Descriere
Technical Specifications
| ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| 12 Kbps – 8192 Kbps |
| Yes |
| 17.1 m |
| Dome |
| iOS, Android |
| 56 dB |
| Yes |
| 256 GB |
| 34.1 m |
| IK10 |
| No |
| 2.7 W |
| G.711a, G.726, G.711Mu, PCM |
| IP67 |
| Auto/Manual |
| No |
| 0 – 355° |
| 85.3 m |
| 510 g |
| IR |
| 1 |
| 2.7 – 13.5 mm |
| 6.4 W |
| Black |
| 670 g |
| 93.4 mm |
| 1.0 channels |
| IEEE 802.3af |
| Outdoor, Auto, Manual, Natural, Street lamp |
| IP security camera |
| Metal |
| 0 – 95% |
| IE: IE8, IE9, IE11 Chrome Firefox, Safari |
| 138 – 36° |
| 12.2 cm |
| 1 |
| Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| 8 MP |
| 3D noise reduction |
| 2 |
| DC, PoE |
| -30 – 60 °C |
| 1.0 channels |
| 280 m |
| 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| 0 lx |
| 3840 x 2160 pixels |
| MicroSD (TransFlash) |
| 355° |
| 112 m |
| CMOS |
| 0 – 75° |
| Electronic |
| 1/3 – 1/100000 s |
| 40 m |
| 2 |
| -40 – 60 °C |
| 0 – 95% |
| Fast Ethernet |
| Wired |
| Waterproof |
| Intrusion, Tripwire |
| 7.3 W |