Stoc epuizat
SKU:
CPS-107858
Categorie: Notebooks
| Yes |
| HP Webcam 5MP |
| 62.5% |
| HP |
| Home |
| Micro-Edge |
| Glacier Silver |
| HP Dual Speakers |
| HP 3D DriveGuard; HP Audio Switch; HP CoolSense; HP JumpStart; HP Support Assistant |
| 45 min |
| sRGB |
| 1 |
| Intel |
| Lithium Polymer (LiPo) |
| Touchpad |
| 3.8 GHz |
| Intel |
| 4.8 GHz |
| No |
| No |
| 4 |
| M.2 |
| IPS |
| 16 h |
| 68 Wh |
| 300 cd/m² |
| 2 |
| 314 mm |
| PCI Express 4.0 |
| Laptop |
| 65 W |
| 512 GB |
| Windows 11 Home |
| Not available |
| 5 MP |
| 14.9 mm |
| AI PC |
| 512 GB |
| 35.6 cm |
| Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| 226.5 mm |
| 1 |
| 50 – 60 Hz |
| Intel Core Ultra (Series 2) |
| 50% post-consumer recycled plastic |
| 1.5 GHz |
| 15 W |
| 1.3 GHz |
| 2 |
| Intel® Graphics |
| Windows ML, DirectML, OpenVINO, ONNX RT |
| 12 TOPs |
| 62.5% |
| 700 MHz |
| 57 W |
| 2.4 GHz |
| Intel AI Boost |
| 35.6 cm (14") |
| 1920 x 1200 pixels |
| Modern |
| 2×2 |
| 80 mm |
| On-board |
| Silver |
| 4.8 GHz |
| 12 |
| Intel® Graphics |
| 5200 MHz |
| 2.65 kg |
| SSD |
| 1.41 kg |
| 14 |
| Not available |
| Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 2K |
| 380 mm |
| L3 |
| DTS:X Ultra |
| 12 MB |
| Intel SoC |
| Intel Core Ultra 5 |
| 100 – 240 V |
| LPDDR5-SDRAM |
| 25 GB Dropbox storage for 12 months |
| 225U |
| 16 GB |
| 16 GB |
| 280 mm |