Stoc epuizat
SKU:
CPS-107852
Categorie: Notebooks
Descriere
Technical Specifications
| Yes |
| Micro-Edge |
| 62.5% |
| Home |
| Yes |
| HP |
| HP 3D DriveGuard; HP Audio Switch; HP CoolSense; HP JumpStart; HP Support Assistant |
| 30 min |
| HP TrueVision FHD |
| AMD Ryzen 8000 Series |
| HP Dual Speakers |
| AMD |
| 6400 MT/s |
| sRGB |
| No |
| 50% post-consumer recycled plastic |
| MediaTek |
| 1.79 cm |
| 62.5% |
| Glacier Silver |
| 3 |
| MediaTek MT7922 |
| Full HD |
| 2 |
| 1920 x 1080 pixels |
| 1 |
| 40.6 cm |
| Touchpad |
| No |
| 300 cd/m² |
| Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Laptop |
| 63 mm |
| On-board |
| 16 MB |
| 50/60 Hz |
| L3 |
| Windows 11 Home |
| Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 59 Wh |
| 504 mm |
| M.2 |
| 3.2 GHz |
| 16 GB |
| IPS |
| Modern |
| 1 |
| 357.7 mm |
| 65 W |
| AMD Radeon Graphics |
| LPDDR5-SDRAM |
| 6400 MHz |
| Lithium Polymer (LiPo) |
| 254.8 mm |
| 8540U |
| SSD |
| 6 |
| 512 GB |
| AMD |
| Not available |
| 512 GB |
| 2 |
| PCI Express 4.0 |
| 305 mm |
| 1920 x 1200 pixels |
| 100 – 240 V |
| 4.9 GHz |
| 2×2 |
| AMD SoC |
| Silver |
| 1.77 kg |
| DTS:X Ultra |
| AMD Radeon 740M |
| 2K |
| 40.6 cm (16") |