4 în stoc
SKU:
CPS-106555
Categorie: Notebooks
Descriere
Technical Specifications
| HP |
| AMD |
| AMD Ryzen™ 7 |
| 62.5% |
| 16 GB |
| Yes |
| 100 – 240 V |
| 2.24 kg |
| 16.9 mm |
| Not available |
| 3 |
| 16 MB |
| 80 mm |
| On-board |
| 16 |
| AMD SoC |
| 1920 x 1200 pixels |
| No |
| 80 |
| LPDDR5-SDRAM |
| 40 |
| 6400 MHz |
| 8840HS |
| Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 30 min |
| No |
| 218.9 mm |
| 1.39 kg |
| 2 |
| AMD Radeon Graphics |
| 8 |
| Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 280 mm |
| Lithium Polymer (LiPo) |
| 2K |
| 380 mm |
| 1 |
| 5.1 GHz |
| Touchpad |
| 3.3 GHz |
| L3 |
| AMD |
| 512 GB |
| SSD |
| AMD Radeon Graphics |
| Windows 11 Home |
| 59 Wh |
| 65 W |
| AI PC |
| AMD Ryzen AI |
| 16 TOPs |
| https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| 35.6 cm (14") |
| 512 GB |
| 17.5 h |
| Gorilla Glass |
| 300 cd/m² |
| MediaTek MT7925 |
| M.2 |
| 3 |
| PCI Express 4.0 |
| HP Webcam 5MP |
| AMD Ryzen 8000 Series |
| HP Dual Speakers |
| Not available |
| 35.6 cm |
| sRGB |
| Meteor silver |
| Hybrid (2-in-1) |
| MediaTek |
| 50 – 60 Hz |
| IPS |
| 5 MP |
| 25% post-consumer recycled plastic; Recyclable through HP Planet Partners |
| 62.5% |