4 în stoc
SKU: CPS-106555 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
Home
HP 3D DriveGuard; HP Audio Switch; HP CoolSense; HP JumpStart; HP Support Assistant
Micro-Edge
Yes
HP
AMD
AMD Ryzen™ 7
62.5%
16 GB
Yes
100 – 240 V
2.24 kg
16.9 mm
2.1
Not available
3
16 MB
80 mm
On-board
16
AMD SoC
1920 x 1200 pixels
No
80
LPDDR5-SDRAM
40
6400 MHz
8840HS
Wi-Fi 7 (802.11be)
30 min
No
218.9 mm
1.39 kg
2
DTS:X Ultra
2
AMD Radeon Graphics
8
Wi-Fi 7 (802.11be)
280 mm
Lithium Polymer (LiPo)
2K
380 mm
1
Modern
1
5.1 GHz
Touchpad
3.3 GHz
L3
AMD
16:10
512 GB
SSD
AMD Radeon Graphics
Windows 11 Home
59 Wh
65 W
AI PC
AMD Ryzen AI
16 TOPs
https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
35.6 cm (14")
16 GB
Silver
2×2
512 GB
17.5 h
Gorilla Glass
300 cd/m²
MediaTek MT7925
M.2
3
PCI Express 4.0
HP Webcam 5MP
AMD Ryzen 8000 Series
HP Dual Speakers
Not available
35.6 cm
2024
sRGB
Meteor silver
Hybrid (2-in-1)
MediaTek
5.4
50 – 60 Hz
IPS
5 MP
25% post-consumer recycled plastic; Recyclable through HP Planet Partners
62.5%