Stoc epuizat
SKU:
CPS-107866
Categorie: Notebooks
Descriere
Technical Specifications
| No |
| 512 GB |
| 43.9 cm |
| 7.25 h |
| Natural silver |
| 512 GB |
| IPS |
| 2 |
| 11.5 h |
| 1 |
| 175 g |
| 1280 x 720 pixels |
| 3 |
| Yes |
| 300 cd/m² |
| Yes |
| HP |
| 1 |
| 45 min |
| No |
| Home |
| Laptop |
| 50 – 60 Hz |
| 2 |
| HD |
| HP 3D DriveGuard; HP Audio Switch; HP CoolSense; HP JumpStart; HP Support Assistant |
| 45% |
| HP Dual Speakers |
| 45% |
| M.2 |
| PCI Express |
| HP TrueVision HD |
| 50% post-consumer recycled plastic |
| AMD |
| AMD Ryzen 7000 Series |
| Not available |
| NTSC |
| Realtek |
| 400.7 mm |
| 2×2 |
| Silver |
| 598 mm |
| 10 |
| On-board |
| 19.9 mm |
| 43.9 cm (17.3") |
| 2.07 kg |
| 41 Wh |
| 1920 x 1080 pixels |
| AMD SoC |
| 6400 MHz |
| 50 |
| Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| LPDDR5-SDRAM |
| 16 GB |
| 4.3 GHz |
| Touchpad |
| Lithium-Ion (Li-Ion) |
| 4 MB |
| AMD Radeon Graphics |
| 1.4b |
| AMD Radeon Graphics |
| 257.8 mm |
| 2.96 kg |
| 2.8 GHz |
| 25 GB Dropbox storage for 12 months |
| 16 GB |
| Modern |
| L3 |
| Windows 11 Home |
| SSD |
| AMD Ryzen™ 5 |
| Full HD |
| Not available |
| AMD |
| 7520U |
| 100 – 240 V |
| 8 |
| 345 mm |
| 69 mm |
| 45 W |