Stoc epuizat
SKU:
CPS-111723
Categorie: Notebooks
| Yes |
| 2 |
| AMD Radeon 780M |
| Black |
| Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 8 |
| AMD Ryzen 7 8840U |
| WQXGA |
| 5.1 GHz |
| 1 TB |
| 25.6 cm (10.1") |
| 1.05 kg |
| 16 |
| 32 GB |
| 2560 x 1600 pixels |
| 16 MB |
| DDR5 |
| 227 mm |
| 160 mm |
| 2 |
| Windows 11 |
| 23 mm |