Prima pagină » Magazin » Goodram IRDM DDR5 IR-7200D564L34S/32GDC memory module 32 GB 2 x 16 GB
Goodram IRDM DDR5 IR-7200D564L34S/32GDC memory module 32 GB 2 x 16 GB
20 în stoc
SKU: CPS-105609 Categorie:
Yes
1.0
1.4 V
288-pin DIMM
53 mm
3.0
24 mm
Single-channel
6 mm
Heatsink
No
150 mm
Box
2048M x 8
91 g
No
7200 MHz
133 mm
DDR5
PC/Server
33 g
Unregistered (unbuffered)
2 x 16 GB
31 mm