Prima pagină » Magazin » Goodram IRDM DDR5 IR-5600D564L36S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB
Goodram IRDM DDR5 IR-5600D564L36S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB
61 în stoc
SKU: CPS-105607 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
Yes
1.0
Yes
1.35 V
5600 MHz
No
Unregistered (unbuffered)
1 x 16 GB
288-pin DIMM
3.0
24 mm
2048M x 8
Box
133 mm
36
150 mm
Heatsink
DDR5
Single-channel
6 mm
54 g
No
PC/Server
33 g
53 mm
16 GB
31 mm