Prima pagină » Magazin » GIGABYTE MO27Q28G 27 OLED QHD Gaming Monitor – 2560 x 1440 280Hz 0.03ms 335 cd/m2 Display HDR True Black 500 HDMI 2.1 Displayport 1.4
GIGABYTE MO27Q28G 27 OLED QHD Gaming Monitor – 2560 x 1440 280Hz 0.03ms 335 cd/m2 Display HDR True Black 500 HDMI 2.1 Displayport 1.4
10 în stoc
SKU:
CPS-105359
Categorie: LCD monitors
Descriere
Technical Specifications
| Black |
| Yes |
| Quad HD |
| 0.3 W |
| 0.03 ms |
| 2 |
| HDMI, DisplayPort, USB |
| 187.5 mm |
| 1 |
| Yes |
| 335 cd/m² |
| -5 – 21° |
| 2560 x 1440 pixels |
| 50/60 Hz |
| No |
| OLED |
| 178° |
| 68.6 cm (27") |
| 8.75 kg |
| 0.2292 x 0.2292 mm |
| 35 W |
| 100 x 100 mm |
| 526.5 mm |
| 475 mm |
| 0.5 W |
| 795 mm |
| Box |
| Gaming |
| Kensington |
| WOLED |
| 604.4 mm |
| 131 mm |
| 178° |
| 100 – 240 V |
| 1.07 billion colours |
| Flat |
| External |
| 2 |
| USB Type-C |
| 18 W |
| 10 bit |
| 0 – 15° |
| 10 W |
| 99.5% |
| 604.4 mm |
| Black Equalizer, Crosshair |
| 6 kg |
| 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| 4.05 kg |
| No |
| 33 cm |
| 280 Hz |
| 54.4 mm |
| DisplayHDR True Black 500 |
| 0 – 90° |
| A to G |
| 58.7 cm |
| Black |
| 350.2 mm |