GIGABYTE MO27Q28G 27 OLED QHD Gaming Monitor – 2560 x 1440 280Hz 0.03ms 335 cd/m2 Display HDR True Black 500 HDMI 2.1 Displayport 1.4
10 în stoc
SKU: CPS-105359 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
Black
Yes
Quad HD
0.3 W
0.03 ms
2
HDMI, DisplayPort, USB
187.5 mm
1
Yes
335 cd/m²
-5 – 21°
2560 x 1440 pixels
50/60 Hz
No
OLED
178°
68.6 cm (27")
8.75 kg
0.2292 x 0.2292 mm
35 W
100 x 100 mm
526.5 mm
475 mm
0.5 W
795 mm
Box
Gaming
Kensington
WOLED
2.1
604.4 mm
131 mm
178°
16:9
100 – 240 V
1.4
1.07 billion colours
Flat
External
2
USB Type-C
18 W
10 bit
0 – 15°
10 W
99.5%
604.4 mm
Black Equalizer, Crosshair
6 kg
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
4.05 kg
No
33 cm
280 Hz
54.4 mm
DisplayHDR True Black 500
0 – 90°
A to G
58.7 cm
Black
350.2 mm