Prima pagină » Magazin » Gembird UPS-PC-1202AP uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 4 AC outlet(s)
Gembird UPS-PC-1202AP uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 720 W 4 AC outlet(s)
2 în stoc
SKU:
CPS-106136
Categorie: UPS power supplies
Descriere
Technical Specifications
| 220 V |
| 50/60 Hz |
| 295 mm |
| 1.2 kVA |
| 1 |
| Line-Interactive |
| RoHS |
| 382 mm |
| 20 min |
| 7 Ah |
| 0 – 40 °C |
| 180 mm |
| 10 – 90% |
| C13 coupler, C14 coupler |
| 12 h |
| 220 V |
| Tower |
| 10 ms |
| 2 |
| 222 mm |
| 12 V |
| 720 W |
| Sealed Lead Acid (VRLA) |
| 4 AC outlet(s) |
| 10.4 kg |
| Black |
| 124 mm |
| 220 V |
| 220 V |