Prima pagină » Magazin » Eaton 5PX2200IRT3UG2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2.2 kVA 2200 W
Eaton 5PX2200IRT3UG2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2.2 kVA 2200 W
2 în stoc
SKU:
CPS-106139
Categorie: UPS power supplies
Descriere
Technical Specifications
| IEC/EN 62040-2, FCC B, CISPR22 B CB (TUV) / cTUVus / EAC / UKCA / Ukr / Cm |
| 8 x IEC C13 (10A) 2 x IEC C19 (16A) |
| 3U |
| LCD |
| CE |
| 230 V |
| 2.2 kVA |
| Overdischarge |
| Black |
| 129 mm |
| IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2 |
| 2200 W |
| 160 V |
| Pure sine |
| Line-Interactive |
| Yes |
| Yes |
| C20 coupler |
| 47/70 Hz |
| 483 mm |
| C19 coupler, C13 coupler |
| 294 V |
| ENERGY STAR |
| RS-232 |
| 438 mm |
| 27.5 kg |
| 0 – 40 °C |