Prima pagină » Magazin » Eaton 5PX1000IRT2UG2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 1000 W 8 AC outlet(s)
Eaton 5PX1000IRT2UG2 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 1000 W 8 AC outlet(s)
2 în stoc
SKU:
CPS-106141
Categorie: UPS power supplies
Descriere
Technical Specifications
| IEC/EN 62040-2, FCC B, CISPR22 B CB (TUV) / cTUVus / EAC / UKCA / Ukr / Cm |
| Yes |
| 2U |
| 294 V |
| Yes |
| 8 AC outlet(s) |
| C14 coupler |
| Overdischarge |
| 160 V |
| 0 – 40 °C |
| 1 |
| IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2 |
| 438 mm |
| 19.6 kg |
| 85.5 mm |
| Line-Interactive |
| 448 mm |
| C13 coupler |
| 1 kVA |
| Rackmount/Tower |
| ENERGY STAR |
| Pure sine |
| RS-232 |
| 17 min |
| LCD |
| Black |
| No |
| 47/70 Hz |
| 230 V |
| 1000 W |