3 în stoc
SKU:
CPS-108853
Categorie: Switches
Descriere
Technical Specifications
| 300 mm |
| Yes |
| Yes |
| 100 – 240 V |
| 8 entries |
| No |
| Black |
| 23.81 Mpps |
| 52 Gbit/s |
| 16 |
| 60 Hz |
| 16 |
| AC |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Managed |
| 240 W |
| IEEE 802.3at, IEEE 802.3af |
| 44 mm |
| 4 MB |
| No |
| DHCP snooping, DHCP server, DHCP client |
| -5 – 55 °C |
| 2 |
| 5 – 95% |
| 440 mm |