Monitor VGA HDMI AUDIO TFT-10/CCTV 10
HP Series 7 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 724pf
Dahua Technology DHI-LM24-E230C LED display 59.9 cm (23.6 ) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
5 în stoc
SKU:
CPS-105416
Categorie: LCD monitors
Descriere
Technical Specifications
| 333.5 mm |
| 74 mm |
| Yes |
| E |
| Yes |
| 17 kWh |
| Not available |
| 80% |
| No |
| 537.9 mm |
| 165 Hz |
| 1500R |
| A to G |
| 3.2 kg |
| 99% |
| 83% |
| 407 mm |
| Black |
| LED |
| -5 – 15° |
| Full HD |
| 0.5 W |
| VA |
| 1 |
| No |
| 1920 x 1080 pixels |
| 50/60 Hz |
| 10 – 85% |
| Edge LED |
| 0 – 40 °C |
| DisplayPort |
| 4.9 kg |
| 630 mm |
| Gaming |
| 24 W |
| 100 – 240 V |
| External |
| 1 ms |
| 250 cd/m² |
| Curved |
| 1 |
| 35 W |
| 2 |
| 149 mm |
| 178° |
| 12 V |
| 0.3 W |
| 75 x 75 mm |
| 59.9 cm (23.6") |