Prima pagină » Magazin » DAHUA Camera IPC-HFW3449T-ZS-IL-27135
DAHUA Camera IPC-HFW3449T-ZS-IL-27135
12 în stoc
SKU:
CPS-106660
Categorie: Video cameras
Descriere
Technical Specifications
| CE-LVD: EN62368-1; CE-EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU |
| Bullet |
| Auto, Manual, Lamp, Outdoor, Natural, Custom modes |
| Yes |
| 90.7 mm |
| 360° |
| White |
| -40 – 60 °C |
| Yes |
| No |
| 50 m |
| -30 – 60 °C |
| 1 |
| 0.005 lx |
| 0 – 90° |
| H.264: 3 kbps–8192 kbps; H.265: 3 kbps–8192 kbps |
| IR |
| 835 g |
| No |
| 2688 x 1520 pixels |
| 9.3 W |
| 1.0 channels |
| 90.7 mm |
| 238.5 mm |
| 3.2 W |
| IP security camera |
| IEEE 802.1x, IEEE 802.3af |
| Plastic, Metal |
| 1.09 kg |
| MicroSD (TransFlash) |
| Wired |
| DC, PoE |
| 0 – 95% |
| 1 |
| IP67 |
| H.265+, M-JPEG, H.264B, H.264H, H.264+, H.265, H.264 |
| 26.1 m |
| 65.2 m |
| Ceiling/Wall/Pole |
| 6.5 m |
| Auto/Manual |
| 18.7 m |
| Indoor & outdoor |
| 3D noise reduction |
| 2.7 – 13.5 mm |
| 1.0 channels |
| 186.6 m |
| Tripwire, Intrusion |
| 25.4 / 2.9 mm (1 / 2.9") |
| Auto/Manual |
| Constant Bit Rate (CBR), Variable Bit Rate (VBR) |
| 74.6 m |
| 30 fps |
| CMOS |
| Motorized |
| 11.9 W |