4 în stoc
SKU:
CPS-108679
Categorie: Switches
Descriere
Technical Specifications
| 121 mm |
| 450 mm |
| Yes |
| 30 W |
| 24 |
| 510 mm |
| 256 MB |
| Yes |
| 436.3 W |