Prima pagină » Magazin » Corsair 86 36m (34 ) XENEON 34WQHD240 monitor
Corsair 86 36m (34 ) XENEON 34WQHD240 monitor
2 în stoc
SKU:
CPS-105425
Categorie: LCD monitors
Descriere
Technical Specifications
| 1 |
| G |
| G |
| FreeSync Premium |
| 33 kWh |
| 1800R |
| 33 kWh |
| A to G |
| 1.5 m |
| DisplayHDR 400 True Black |
| 1.5 m |
| Yes |
| Yes |
| 15 W |
| 10 cm |
| OLED |
| DisplayPort, USB Type-C, HDMI, AC, USB Type-A to USB Type-C |
| 33 W |
| QD-OLED |
| 86.8 cm |
| White |
| 81.2 cm |
| -7 – 15° |
| 0.03 ms |
| 86.4 cm (34") |
| 10.7 kg |
| Curved |
| 1.07 billion colours |
| 100 x 100 mm |
| 36 cm |
| -30 – 30° |
| 1 |
| No |
| 3440 x 1440 pixels |
| Gaming |
| 2 |
| 110 ppi |
| 3.5 mm |
| No |
| WQXGA |
| 240 Hz |