Prima pagină » Magazin » ASUS AIO P440VAK-BPCG25X Core 5 210H 23.8 FHD 250 nits 100 Hz AG 16 GB DDR5 SSD 512 Intel Graphics WLAN+BT Cam 1080p W11Pro Black 3Y OnSite
ASUS AIO P440VAK-BPCG25X Core 5 210H 23.8 FHD 250 nits 100 Hz AG 16 GB DDR5 SSD 512 Intel Graphics WLAN+BT Cam 1080p W11Pro Black 3Y OnSite
Stoc epuizat
SKU:
CPS-105166
Categorie: All-in-one computers
Descriere
Technical Specifications
| Yes |
| Black |
| RoHS |
| Business |
| 512 GB |
| 45 W |
| All-in-One PC |
| sRGB |
| Intel |
| Intel Core (Series 2) |
| Yes |
| Intel |
| 4 |
| PCI Express 4.0 |
| 1 |
| Intel® Graphics |
| Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| M.2 |
| Full HD |
| Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 250 cd/m² |
| 100 Hz |
| 100% |
| 2 |
| 115 W |
| 120 W |
| 4 |
| No |
| 2 |
| 6.9 kg |
| 1920 x 1080 pixels |
| Windows 11 Pro |
| SSD |
| 512 GB |
| 50 – 60 Hz |
| 93% |
| Black |
| Full HD |
| 20 V |
| 100 – 240 V |
| 3 |
| 10, 100, 1000 Mbit/s |
| 1 |
| 4.8 GHz |
| DDR5-SDRAM |
| Kensington |
| Smart Cache |
| 541 mm |
| 16 GB |
| 12 MB |
| 210 mm |
| Intel Core 5 |
| 2×2 |
| 1920 x 1080 pixels |
| 2.5 GHz |
| 60.5 cm (23.8") |
| 8 |
| 210H |
| Intel® Graphics |
| 416 mm |