Prima pagină » Magazin » APC Back-UPS 350VA/210W Tower 230V 4x IEC C13 Outlets User Replaceable Battery
APC Smart-UPS SRT 96V 3kVA RM Battery Pack
FSP Power Supply HYDRO Ti PRO 1000 80+T 1000W F-Mo
APC Back-UPS 350VA/210W Tower 230V 4x IEC C13 Outlets User Replaceable Battery
8 în stoc
SKU:
CPS-106126
Categorie: UPS power supplies
Descriere
Technical Specifications
| C-tick, CE, EN 50091-1, EN 50091-2,GOST, VDE, PEP, EOLI |
| PowerChute Serial Edition |
| 165 mm |
| 178 mm |
| Phone (RJ-11), USB cable |
| 50/60 Hz |
| Telephone, Digital Subscriber Line (DSL), Fax, Modem |
| Yes |
| 91 mm |
| Yes |
| Sealed Lead Acid (VRLA) |
| 98.6% |
| Standby (Offline) |
| 0.35 kVA |
| 116 VAh, 7 Ah |
| 10 ms |
| Low battery alarm, Overload alarm |
| 22.1 min |
| Overload |
| 8.6 min |
| 230 V |
| 180 V |
| C13 coupler |
| 266 V |
| C14 coupler |
| 6 ms |
| 7 A |
| 2 |
| No |
| No |
| 284 mm |
| 0 – 15000 m |
| 230 V |
| 6 year(s) |
| 47 – 63 Hz |
| Green Premium, ENERGY STAR |
| 6 h |
| 310 J |
| 0 – 40 °C |
| Battery replacement |
| -15 – 45 °C |
| 210 W |
| 1.83 m |
| 0 – 3000 m |
| 241 mm |
| 6.32 kg |
| 0 – 95% |
| 12 V |
| 0 – 95% |